Новини

Економіка

комунальне приміщення

комунальне приміщення

Львівська облрада здає п'ять нежитлових приміщень

Четвер, 20 квітня 2017, 14:40

Львівська обласна рада оголосила про передачу в оренду комунальних приміщень у Львові, Стрию та Буському районі.

Про це повідомила прес-служба Львівської обласної ради.

Управління майном спільної власності Львівської обласної ради передає в оренду нерухоме майно спільної власності територіальних громад області.

Відтак, здаються в оренду нежитлові приміщення на пр. Чорновола, 21 у Стрию, площею 198,1 м², які знаходяться на балансі КП ЛОР "Нерухомість та майно", для розміщення розміщення соціальної аптеки, яка обслуговує пільгові категорії населення.

Також для розміщення аптеки, що реалізує готові ліки, здається приміщення на вул. Паркова, 5 у селі Топорів Буського району, площею 89,4 м², яке знаходяться на балансі ДКП "ЦРА №91 м. Буськ".

У частині нежитлового приміщення на вул. Некрасова, 4 у Львові, площею 2 м², які знаходяться на балансі КЗ ЛОР "Львівська обласна клінічна лікарня", планують розмістити торговельний об’єкт з продажу непродовольчих товарів.

А на пр. Чорновола, 45а у Львові КП ЛОР "Нерухомість та майно" здає в оренду приміщення, площею 290 м², для розміщення державного підприємства.

Три нежитлові приміщення на вул. Короленка, 9 у Львові, площею 146,3 м², 2 м² та 1 м², які знаходяться на балансі КЗ ЛОР "Львівський обласний центр репродуктивного здоров’я населення", здають для розміщення торговельного об’єкта з продажу ортопедичних виробів; торговельних автоматів, що відпускають продовольчі товари та торговельного об’єкта з продажу непродовольчих товарів.

Усі приміщення здаються в оренду на 2 роки та 11 місяців, а заяви про оренду приймаються до 21 квітня 2017 року.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.