Новини

Вибори 2012

Члени УРП йдуть на вибори як самовисуванці через внутрішньопартійні конфлікти

Члени УРП йдуть на вибори як самовисуванці через внутрішньопартійні конфлікти

nytimes.com

Члени УРП йдуть на вибори як самовисуванці через внутрішньопартійні конфлікти

П'ятниця, 17 серпня 2012, 13:53

Представники Української республіканської партії йтимуть у мажоритарних округах як самовисуванці, оскільки вважають висування від партії ризикованим через провокації її колишніх членів.

Про це сьогодні, 17 серпня, на прес-конференції розповів заступник голови УРП Ростислав Новоженець.

Він повідомив, що 10 липня у Вищому адміністративному суді відбулось засідання, на якому розглядався позов колишнього голови УРП В’ячеслава Неволька до Міністерства юстиції з вимогою переглянути рішення останніх з’їздів УРП.

“Це людина, яка свого часу незаконно заволоділа атрибутами партії і, спекулюючи на цьому, піддаючись під впливи різних осіб поза межами партії, намагалася знищити УРП. На жаль, зараз ця людина є членом “Батьківщини” і висунута як мажоритарник від Об’єднаної опозиції в Бахмацькому окрузі Чернігівської області. Ми вважаємо це ганебним фактом, – розповів Новоженець. – В такій ситуації УРП не могла ризикнути, аби висувати членів нашої партії від партії безпосередньо, аби не піддавати їх небезпеці. Всі члени УРП йдуть на ці вибори шляхом самовисунення, але у всіх даних вони реєструються як члени УРП”.

Таким чином, в одномандатних виборчих округах Львівщини кандидатами в народні депутати йдуть троє членів УРП: Ростислав Новоженець (в.о. №115 – Сихівський район), Володимир Ропецький (в.о. №125 – Старий  Самбір) і Тарас Батенко (в.о. №123 – Перемишляни ).

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.