Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

Андрій Садовий

Андрій Садовий

П'ятниця, 28 квітня 2017, 12:51

Садовий занепокоєний будівельним бізнесом військових частин Львова

Андрій Садовий хоче знати, скільки квартир у Львові отримують військовослужбовці у будинках при військових частинах, а скільки їх іде на продаж.

Про це йшлося сьогодні на засідання виконавчого комітету Львівської міської ради, передає кореспондент Варіантів.

Сьогодні виконком міськради розглядав питання "Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 26.07.2016 № 602".

Як пояснив під час представлення цього питання головний архітектор Львова Юліан Чаплінський, мова йде про зниження висоти будиків житлового комплексу, який споруджують на території військової частини 9507, що на вул. Володимира Великого, 10.

"У робочому процесі вирішили позинити висоту, що є тільки на краще. Зокрема, змінити висоту однієї секції з 29 м до 25 м, в іншій секції – з 25 м поверхів до 20 м", – пояснив Юліан Чаплінський.

Водночас міський голова Львова Андрій Садовий висловив своє занепокоєння будівельним бізнесом львівських військових частин та розпорядився, аби його заступник із питань містобудування Ростислав Дацків з'ясував, скільки військовослужбовців насправді отримують квартири у таких будовах, а скільки їх іде на продаж.

"Сьогодні у нас армія фактично починає займатися бізнесом. Знаходить собі інвестора, який будує житло, продає його на ринку, одну-дві квартири видає військовим і все. І така доля сьогодні спіткала всі військові частини Львова. А чи є це чесно, прозоро та відкрито? Хто це контролює? Місто, на превеликий жаль, таких повноважень не має, воно тільки може видавати дозвільні документи. Тому така інформація має бути відкритою для громадськості, адже мені такі процеси не подобаються", – наголосив Андрій Садовий.

Також мер Львова зазначив, що житловий будинок, який вже звели на вул. Володимира Великого, 10, "серйозно міняє зовнішній вигляд вулиці".

Зазначимо, згідно з основними техніко-економічними показниками об'єкта, на вулиці Володимира Великого, 10 споруджують багатофункціональний житловий комплекс із вбудованими приміщеннями громадської функції та підземним паркінгом зі знесенням існуючих нежитлових будівель. Загалом у комплексі – 9 багатоповерхівок.

Нагадаємо, Варіанти нещодавно писали про те, як у Львові процвітає будівельний бізнес, та яким чином в історичній частині міста щоразу з'являються нові незаконні спорудити. Детальніше про це можна дізнатися у статті "Забудуй мене скрізь".

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.