Новини

Соціум

ЦНАП

ЦНАП

Четвер, 4 травня 2017, 17:39508

У Львові відновили видачу закордонних паспортів

Львівські ЦНАПи відновлено послугу з оформлення і видачі паспортів.

Про це повідомила прес-служба Львівської міської ради.

Зокрема, з кінця минулого тижня запрацювали робочі станції з оформлення та видачі паспортів у формі ID-карток та для виїзду за кордон, які через технічні причини, зокрема, відсутність зв’язку з єдиним демографічним реєстром, не працювали із 7 квітня.

Як пояснила директор департаменту адміністративних послуг Львівської міської ради Валентина Бартошик, одразу після припинення роботи робочих станцій Львівська міська рада спільно з Міграційною службою України шукали заміну компанії-підрядника, яка надавала ці послуги для ЦНАПів і припинила їх надавати.

«Ми оперативно спільно з Міграційною службою України шукали можливість заміни цієї компанії, і ми її знайшли. Станом на сьогодні всі роботи виконані і працюємо у звичному режимі», – зазначила Валентина Бартошик.

Загалом, кількість записаних людей, яких необхідно було перезаписати, становила близько 460 осіб. Їх перезаписано та травень. Тож наразі попередній он-лайн запис на прийом призупинено до початку червня. Окрім того, вже готові паспорти львів’янам видавали у територіальних підрозділах Міграційної служби.

Нагадаємо, 10 квітня компанія "Документ", яка займалася оформленням і видачею закордонних паспортів та ID-карт, припинила свою роботу.

Центри надання адміністративних послуг Львова видають паспорти у формі ID-карток з 5 січня цього року.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Коментарі читачів:
Додаткова інформація:
-->