Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

львівське сміття

П'ятниця, 12 травня 2017, 14:31

Сихів накриває сміттєвий потоп

львівське сміття

Сьогодні вранці у Львові сміття не вивезли з 416 майданчиків, що становить 33,6% від загальної кількості.

Про це повідомила прес-служба Львівської міської ради.

Як повідомили в управлінні житлового господарства Львівської міськради, станом на сьогоднішній ранок сміття не вивезли зі 416 сміттєвих майданчиків, що становить 33,6% від загальної кількості.

У Залізничному районі не вивезли сміття з 31 майданчика, у Сихівському – з 127, у Франківському – з 117, у Шевченківському – з 91, у Личаківському – з 50.

Також не вивезено сміття із 19 контейнерних майданчиків закладів освіти.

Повністю очищені від сміття контейнерні майданчики Галицького району та контейнерні майданчики закладів охорони здоров’я.

"Кожного дня у місті назбирується 500-600 тонн ТПВ. Тому є щоденна необхідність у вивезенні сміття", – зазначили в управлінні житлового господарства міськради.

Зазначимо, загалом у Львові облаштовано 1237 сміттєвих майданчиків.

Нагадаємо, минулого тижня Червоноградська міська рада підписала зі Львовом угоду, згідно з якою щодня прийматиме 10 тонн сміття на свій полігон. А вчора Львівська міськрада виділила 500 тис грн Миколаєву за захоронення ТПВ.

Хоча з меморандумом щодо поводження з ТПВ, який підписали у Львові 21 квітня, Червоноград мав би приймати щодня 40 тонн відходів.

Крім Червонограді львівське сміття приймає Новояворівськ – 40 тонн в день до кінця року. Також у процесі підписання перебуває угода з Буськом.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.