Новини

Соціум

день матері

день матері

Субота, 13 травня 2017, 14:59886

Громадськість вшанує матерів воїнів АТО у Львові

14 травня, о 13.30 у Храмі Стрітення Господнього, що у Львові, по вулиці Клепарівській, 30 а громадські активісти привітають матерів воїнів АТО зі святом Матері.   

"Запрошуємо відзначити День матері разом з матерями, сини яких перебувають у полоні, віддали своє життя за Україну, пропали безвісті та які воюють в зоні АТО" - йдеться у повідомленні.  

У програмі святкування:  виставка-продаж робіт лева Скопа та ТО "Кактус"  "З любов'ю до матері", виступ дитячого телевізійного театру "Юрашки", лауреати всеукраїнських і міжнародних конкурсів дует бандуристок "Барви", Любовь Вальчак та Наталія  Кончаківська, соло-флейта Любов Вальчак, поезія у авторському виконанні Марії Скочиліс, смачний куліш від ГО "Патріот" та смаколики від Олі Тесляк . 

Організатори проекту: Лев Скоп, Марія Петришин, Ігор Коцюруба, за підтримки: ГО "Громадська надія", Го "Центр сприяння ветерана, полоненим та зниклим безвісті в АТО, ГО "Розвиток громади", Львівська обласна спілка соціального захисту бійців АТО та сімей загиблих", ГО "Українська спілка учасників АТО"

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Коментарі читачів:
Додаткова інформація: