Новини

Соціум

Підприємства Львова забруднюють річку Зубру

Підприємства Львова забруднюють річку Зубру

iloveukraine.com.ua

Підприємства Львова забруднюють річку Зубру

Вівторок, 21 серпня 2012, 12:52

Згідно з висновками Державного управління охорони навколишнього природного середовища в Львівській області, р. Зубра забруднюється внаслідок безгосподарної діяльності комунальних підприємств Львова.

Про це повідомляє державне управління охорони навколишнього природного середовища Львівської області.

Русло р. Зубра від вул. Хуторівка до лісопаркової зони «Зубра» в районі вул. Гн. Хоткевича протікає відкритим колектором, який на цьому проміжку засмічений побутовими відходами. Крім цього, р. Зубра постійно забруднюється господарсько-фекальними стоками з каналізаційної мережі району, особливо з території ЛКП „Житловик-С", а також частково з території ЛКП «Хуторівка» та ТзОВ ЖЕП «Стимул-Сихів» та промислових підприємств і організацій, розміщених на їх територіях.

Води закритого дощового колектора, що виходять назовні навпроти будинку 55 вул. Хуторівка, найбільше забруднюють річку на території Львова, оскільки до нього незаконно підведена побутова каналізація будинків. Власником колекторів є ЛКП «Львівводоканал».

При будівництві зовнішніх каналізаційних мереж для стадіону "Арена Львів" до колектора дощової каналізації здійснено несанкціоновані каналізаційні підключення ПАТ «Львівський іподром», ДЮСШ «Буревісник», що призвело до потрапляння господарсько-побутових стоків в систему дощової каналізації.

Внаслідок проведення робіт з вертикального планування території, прилеглої до стадіону зі сторони іподрому та ПМП "Кінескоп", частково засипані існуючі оглядові колодязі іподрому, в результаті чого стічні води через оглядові колодязі виливаються на територію дачних ділянок в районі вулиць Вернадського та Проектованої, 3.

Несанкціоновані каналізаційні підключення виявлені в с. Зубра: у відкриту канаву на вул. Бічна І.Франка, а також на вул. Свободи від комплексу індивідуальної житлової забудови.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.