Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

Львівська міськрада

Четвер, 18 травня 2017, 14:55

Чиновникам Львівської міськради збільшили зарплату

Львівська міськрада

Сьогодні на сесії Львівської міської ради депутати затвердили зміни до міського бюджету на 2017 рік.

Про це повідомила прес-служба Львівської міської ради.

За словами директора департаменту фінансової політики Львівської міської ради Олега Іщука, за рахунок вільного залишку коштів міського бюджету станом на 1 січня цього року, було запропоновано додати 4 млн грн до матеріальної лопомоги для членів сімей рятувальників, які загинули під час ліквідації пожежі на Грибовицькому сміттєзвалищі.

Також на 1,169 млн грн депутати збільшили зарплату для чиновників мерії, аргументуючи це рішення збільшенням чисельності апарату виконавчому комітету Львівської міської ради.

Новостворений департамент з питань поводження з відходами отримає 1,442 млн грн на оплату праці та інші видатки, а управлінню капітального будівництва виділено 160,3 тис грн на виконання рішень судів та зарплату.

Крім цього міськрада передбачила:

- 5 000 тис грн для фінансування програми запобігання та лікування серцево-судинних та судинно-мозкових захворювань на 2017-2020 роки;

- 26,6 тис грн департаменту житлового господарства та інфраструктури на оплату електроенергії та департаменту економічного розвитку 95,7 тис грн для оплати угод на придбання офісних крісел, стелажів і меблів та підвісних ламп;

- 615 тис грн на реконструкцію та реставрацію об'єктів Личаківського району;

- 50 тис грн для облаштування велосипедної інфраструктури у Львові.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.