Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

народні депутати Львівщини

народні депутати Львівщини

Понеділок, 22 травня 2017, 18:24

Львівські нардепи отримали компенсацію за проживання у Києві

У квітні 24 народних депутатів та депутаток зі Львівщини отримали гроші на готелі у Києві.

Про це йдеться у документі, опублікованому на сайті Верховної Ради.

Відтак, у квітні 2017 року 168 народних депутатів отримали кошти для компенсації вартості оренди житла чи готельного номера. Додамо, що у березні їх було 166.

Щодо народних депутатів, які пройшли у Верховну Раду від Львівщини, то компенсацію за житло отримали: Андрій Антонищак (Блок Петра Порошенка), Тарас Батенко (позафракційний), Олег Березюк (Самопоміч), Михайло Бондар (Народний фронт), Микола Величкович (Народний фронт), Дмитро Добродомов (позафракційний), Остап Єднак (позафракційний), Любомир Зубач (Самопоміч), Наталія Кацер-Бучковська (Народний фронт), Микола Кадикало (Народний фронт), Сергій Кіраль (Самопоміч), Андрій Кіт (Блок Петра Порошенка), Андрій Левус (Народний фронт), Богдан Матківський (позафракційний), Олег Мусій (позафракційний), Володимир Парасюк (позафракційний), Андрій Парубій (позафракційний), Ірина Подоляк (Самопоміч), Лев Підлісецький (Самопоміч), Олексій Скрипник (Самопоміч), Руслан Сидорович (Самопоміч), Михайло Хміль (Народний фронт), Юрій Шухевич (Радикальна партія Олега Ляшка), Оксана Юринець (Блок Петра Порошенка).

Натомість мешкають у Києві без виплат: Богдан Дубневич (Блок Петра Порошенка), Ярослав Дубневич (Блок Петра Порошенка), Андрій Лопушанський (Блок Петра Порошенка), Ганна Гопко (позафракційна), Ігор Васюник (Народний фронт), Ігор Шурма (Опозиційний блок) та Тарас Козак (Опозиційний блок).

Зазначимо, Олег Лаврик (Самопоміч) у 2016 році та у лютому цього року отримував компенсацію за житло, однак у березні й квітні його уже не було в списку депутатів, які претендують на відшкодування витрат на готелі.

Нагадаємо, у лютому цього року 25 народним депутатам з Львівщини компенсували проживання у Києві, а у березні – 24 нардепів.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.