Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

охорона довкілля

охорона довкілля

Середа, 24 травня 2017, 14:42

Облрада виділила мільйон гривень на конкурс найчистіших міст Львівщини

З 1 травня до 1 червня обласна рада приймає заявки від міст на участь у щорічному обласному конкурсі «Екологічно чистий населений пункт».

Про це повідомила прес-служба Львівської ОДА.

Зокрема, кошти будуть виділятися з обласного фонду охорони навколишнього природного середовища, місцевим радам, населеним пунктам, які посядуть призові місця в конкурсі.

Ці кошти скерують на реалізацію природоохоронних заходів та вирішення локальних екологічних проблем. Цьогорічна загальна сума призового фонду становить – 1 млн грн.

Оцінювання конкурсантів здійснюється за досягнення найкращих результатів за різними напрямками. Умови конкурсу та перелік документів, які необхідно подати для участі, визначені Положенням про щорічний обласний конкурс «Екологічно чистий населений пункт».

Зазначимо, переможцями визначаються населені пункти, які домоглися найкращих результатів з впровадження екологічних заходів; облаштування об’єктів екологічного призначення; озеленення населених пунктів; впровадження сучасних технологій санітарного очищення, утилізації та знешкодження сміття.

Нагадаємо, у 2016 році переможцями конкурсу на екологічно чистий населений пункт стали місто Золочів та смт Підкамінь Бродівського району.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.