Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

лісове господарство

лісове господарство

Середа, 24 травня 2017, 15:35

На Львівщині запроваджено 100% електронних обіг деревини

У державних лісгоспах запроваджено 100% електронний обіг деревини та GPS-моніторинг руху лісовозного транспорту і рейдових бригад.

Про це повідомила прес-служба Львівської ОДА.

Згідно з звітом начальника Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства Анатолія Дейнеки, у 2016 році державні лісогосподарські підприємства Львівського ОУЛМГ відтворили ліси на площі 3171 га, що на 144 га або 4,8% більше, ніж площа зрубів.

Зокрема, створено 1553 га лісових культур. Природне поновлення лісів забезпечене на площі 1621 га, що становить 52% від всього обсягу лісовідновлення, за рахунок чого щорічно знижуються площі штучного лісовідновлення.

За період з початку року підприємствами управління від всіх видів рубок заготовили 952,7 тис кбм. деревини, у тому числі на рубках головного користування – 562,2 тис кбм.

"Ми ввели в дію механізми громадського контролю, які розробили в управлінні разом з членами Громадської ради, громадськими активістами. Сьогодні практично кожна ділянка роботи, вся статистика і всі види робіт, у тому числі і місця проведення рубок, обговорюються з місцевими громадами, погоджується з ними", – повідомив Анатолій Дейнека.

Нагадаємо, ще в січні 2016 року депутат Жидачівської міськради, активіст руху "Стоп, лісоцид!" Тарас Матвіїв заявив, що контроль громад за плануванням рубок деревини не діє на Львівщині.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.