Новини

Економіка

Новий термінал аеропорту «Львів» обслужив понад тисячу пасажирів

Новий термінал аеропорту «Львів» обслужив понад тисячу пасажирів

www.avianews.com.ua

Новий термінал аеропорту «Львів» обслужив понад тисячу пасажирів

Середа, 18 квітня 2012, 13:44

У новому терміналі аеропорту «Львів» за перший тиждень роботи обслужили більше тисячі пасажирів. Про це йдеться в повідомленні від Міжнародного аеропорту «Львів» імені Данила Галицького.

Станом на сьогодні в новому терміналі здійснюється обслуговування пасажирів авіакомпанії «Візз Ейр Україна», зокрема рейсів Львів-Дортмунд та Львів-Венеція (Тревізо).

Найближчим часом до нового терміналу буде переведено обслуговування інших авіакомпаній, яке відбуватиметься згідно з графіком, узгодженим з представництвами авіакомпаній.

Таким чином, до кінця квітня 2012 в новому терміналі здійснюватимуть обслуговування рейсів авіакомпаній: Аеросвіт, ЮТейр, Чеські Авіалінії;  до середини травня 2012: Люфтганза, ЛОТ, Австрійські Авіалінії; до кінця травня 2012: Міжнародні Авіалінії України, Турецькі Авіалінії, Карпатейр.

У зв’язку із завершальним етапом реконструкції злітно-посадкової смуги, рейси з аеропорту здійснюються щоденно, окрім вівторка.

Нагадаємо, новий термінал Міжнародного аеропорту «Львів» імені Данила Галицького офіційно відкрито 12 квітня 2012 року за участі президента України Віктора Януковича та президента УЄФА Мішеля Платіні.

Пропускна здатність нового терміналу – 2000 пасажирів за годину.

Як повідомлялося раніше, наразі новий термнал обслуговує лише міжнародні рейси, після Євро-2012 він розпочне обслуговувати також і внутрішні рейси. 

Сьогодні львівські ЗМІ повідомили, що новий термінал припинив свою роботу. 

 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.