Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

пенсіонери

пенсіонери

Понеділок, 12 червня 2017, 15:51

Пенсійна реформа: скасовуються особливі умови виходу на пенсію

Пенсії призначатимуться за єдиною для усіх формулою.

Про це повідомила прес-служба Кабінету міністрів України.

Як заявив міністр соціальної політики Андрій Рева, пенсійна реформа передбачатиме застосування прозорих і єдиних для усіх правил при нарахуванні пенсій.

"Донедавна пенсії призначалися за п’ятнадцятьма різними законами, таким чином існували різні розрахунки пенсійного забезпечення. Тобто, за однакового розміру стажу та однакового рівня заробітку, пенсії для окремих категорій населення відрізнялися більш ніж удвічі", – пояснив Андрій Рева.

Він наголосив, що згідно нової пенсійної реформи пенсії розраховуватимуться: із розміру середньої заробітної плати в Україні за 3 роки перед зверненням за призначенням пенсії; співвідношення розміру отримуваної зарплати щодо середньої зарплати, з якої сплачувалися внески; коефіцієнт страхового стажу, який визначається як множник тривалості років стажу роботи особи на величину оцінки одного року страхового стажу, який з 1 січня 2018 року становитиме 1.

Також, за словами Реви, з січня 2018 року скасовуються особливі умови виходу на пенсію для всіх українців, крім військовослужбовців.

Нагадаємо, одним із ключових положень проекту пенсійної реформи є те, що час виходу на пенсію залежатиме від страхового стажу.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.