Новини

Новини

АМКУ підозрює трейдерів пального на Львівщині в змові

АМКУ підозрює трейдерів пального на Львівщині в змові

/tsn.ua

АМКУ підозрює трейдерів пального на Львівщині в змові

П'ятниця, 30 березня 2012, 12:01

Адміністративна колегія Львівського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України розпочала розгляд справи за ознаками порушення законодавства про захист економічної конкуренції з боку кількох місцевих трейдерів. Про це йдеться у повідомленні прес-служби обласного відділення комітету.

За результатами моніторингу ситуації з цінами на ринку високооктанових бензинів, а саме бензин марки А-95 (стандарт), працівники комітету встановили, що окремі суб'єкти господарювання у лютому-березні 2012 року практично одночасно та до однакового рівня змінювали роздрібні ціни на бензин, маючи різні закупівельні ціни, різні витрати та різні залишки нафтопродуктів, - зазначено у повідомленні.

«Оскільки ріст цін на пальне впливає на зростання вартості основних споживчих товарів, подібне підвищення цін призводить до виникнення соціальної напруги в регіоні та нестабільної конкуренційної ситуації на ринку. Дії Львівського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України спрямовані на забезпечення цінової стабільності на цьому ринку», - зазначив Голова відділення Андрій Басараба.

У Львівській області у лютому 2012 року порівняно з січнем 2012 року ціни у транспортній сфері зросла вартість бензину на 0,4%, проте зменшилась вартість скрапленого газу для автомобілів – на 2,2%, - за даними Головного управління статистики у Львівській області станом на 7 березня 2012 року.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.