Новини

Економіка

Черга сміттєвозів утворилася біля Грибовицького сміттєзвалища

Черга сміттєвозів утворилася біля Грибовицького сміттєзвалища

portal.lviv.ua

Черга сміттєвозів утворилася біля Грибовицького сміттєзвалища

Середа, 18 квітня 2012, 15:07

Станом на 15.00 біля в'їзду на Грибовицьке сміттєзвалище утворилася черга зі сміттєвозів, які не можуть потрапити на територію звалища і розвантажитися через блокаду, організовану підприємцями.

«Ми бачимо машин п'ять. Думаємо, загалом десь біля десяти машин стоїть, хтось на заправці, хтось за поворотом. До вечора назбирається машин 15», - заявив голова ЛМО ГО «Наступ» Андрій Костишин.

Учасники блокати очікують на повернення зі Львова делегації своїх представників. Останні відбули ще до обіду на зустріч з представниками Львівської ОДА.

Натомість міський голова Львова Андрій Садовий, коментуючи ситуацію із підприємцями з площі Липневої, заявив, що влада Львова готова «розглядати можливість відкриття ще одного ринку з продажу сільськогосподарської продукції.

«Я розумію, що є певні люди, які хочуть торгувати, де вони хочуть. Я би хотів, щоб ми торгували на тих ринках, які сьогодні існують. Маємо Привокзальний ринок, там є необхідна кількість місць. Ми людей в біді не залишимо, ми дамо всім можливість мати нормальні робочі місця. Всі, хто буде хотіти продавати свою продукцію, таку можливість отримають», - запевнив він.

Садовий вважає, що тиск, який чинять підприємці, - це не метод вирішення проблеми.

Сьогодні в 06.00 підприємці з Малехова та Грибовичів заблокували дорогу на Грибовицьке сміттєзвалище на знак протесту проти демонтажу на площі Липневій у Львові ринку, на якому вони працюють

5 квітня, працівники спецпідрозділу «Беркут» демонтували торгівельний майданчик на пл. Липневій у Львові.

У 2009 році, для того, щоб ліквідувати стихійну торгівлю сільськогосподарською продукцією на вулицях Городоцькій, А. Горської, Ю. Федьковича, М.Сар'яна, Героїв УПА, Львівська міська рада прийняла рішення, яким дозволено встановити тимчасові торгівельні ряди на пл. Липневій. У лютому 2012 року в міській раді повідомили про те, що стихійний ринок збираються демонтувати.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.