Новини

Політика

Для громадян США візи в Україну подорожчають

Для громадян США візи в Україну подорожчають

s0.tochka.net

Для громадян США візи в Україну подорожчають

Середа, 18 квітня 2012, 15:25

Україна піднімає вартість віз для громадян США через зростання вартості американських віз для всіх країн, з якими у США є візовий режим. Про це повідомив речник МЗС України Олександр Дікусаров.

«Міністерство закордонних справ опрацьовує питання щодо внесення відповідних змін до діючих тарифів консульського збору за оформлення віз громадянам США з урахуванням принципів взаємності, передбачених у правилах оформлення віз для в'їзду в Україну та транзитного проїзду через її територію, затверджених Кабміном. Мова йде про паритетний підхід, який діє у нас. Ми володіємо інструментарієм для цього і, таким чином, теж плануємо вирішити це питання», - зазначив Дікусаров.

Також він зазначив, що вартість українських віз збільшиться прямо пропорційно збільшенню вартості американських віз для громадян України.

Нагадаємо, Держдепартамент США із 13 квітня збільшив вартість віз для громадян інших країн, які бажають відвідати США: для туристів, бізнесменів і студентів – із 140 до 160 дол., для робітників і тих, хто їде на стажування – із 150 до 190 дол., а також знизив вартість більшої частини імміграційних віз.

Джерело: РБК-Україна

 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.