Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

Володимир Гройсман

Володимир Гройсман

Понеділок, 26 червня 2017, 12:52

Гройсман звинуватив Садового в 11-річній бездільності на посаді мера Львова

Володимир Гройсман вважає, що міський голова Львова давно мав вирішити питання вивезення сміття з міста.

Про це повідомила прес-служба Кабінету міністрів України.

Як заявив прем’єр-міністр України Володимир Гройсман, з моменту трагедії на сміттєзвалищі в Грибовичах уряд та голови багатьох українським міст допомагали Львову та міському голові Андрію Садовому в розв’язанні проблеми із сміттям.

"Я не ворог Андрію Івановичу Садовому. Він це теж знає. Але факт в тому, що за 11 років він не спромігся вирішити цю надважливу проблему", – наголосив Володимир Гройсман.

Він додав, що непотрібно шукати політичне підґрунтя в питанні утилізації побутових відходів у Львові. 

"Коли я вирішував проблему сміття на вінницькому полігоні, у мене десятків мільйонів не було на рахунках. Зараз у них є сотні мільйонів. І це можна вирішити. Я вважаю, тут треба питати Садового, чому він не може або не хоче. Але ж підняли проблему чи не штучно – на звалищі в Грибовичах загинули люди. Що заважало поставити там техніку? Що заважало утримувати полігон в належному стані, щоб він не горів", – зазначив Гройсман.

Нагадаємо, 23 червня міський голова Львова Андрій Садовий погодився передати функції по управлінню сміттям у Львові до 2019 року Львівській ОДА

Раніше Володимир Гройсман доручив голові Львівської ОДА Олегу Синютці провести перемовини з міськими головами області, аби вони погодились приймати на свої полігони сміття. 

Також нещодавно нардеп Олег Березюк діагностував у Петра Порошенка та Володимира Гройсмана деспотію центральної влади.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.