Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Інфраструктура

Сміттєвоз

Сміттєвоз

Департамент екології та природніх ресурсів ЛОДА.

Вівторок, 27 червня 2017, 16:09

Мостиська і одна ОТГ у Самбірському районі отримали по сміттєвозу

Коштом обласного природоохоронного фонду придбано два сміттєвози для Мостисьок та Новокалинівської ОТГ на загальну суму 2 мільйони 400 тисяч гривень.

Про це повідомляють у Департаменті екології та природніх ресурсів ЛОДА.
 
Один із сміттєвозів, який передано Новокалинівському виробничому управлінню житлово-комунального господарства, забезпечить вчасним збором та вивезенням твердих побутових відходів понад 7 тисяч мешканців Новокалинівської ОТГ.

Інший сміттєвоз, який передано у користування Мостиському міському комунальному підприємству «Житловик», забезпечить вивезення ТПВ з території самого міста Мостиська та 27 сіл, що увійшли до складу об’єднаної територіальної громади.

Придбання новітньої техніки не лише забезпечить ефективний та централізований збір ТПВ від контейнерних майданчиків, уникнення надлишкового нагромадження відходів та подальшого забруднення прилеглих територій, а й дозволить заощадити кошти громади на обслуговування та паливно-мастильні матеріали.

Окрім цього, у 2017 році, в рамках виконання природоохоронних заходів Програми охорони навколишнього природного середовища у 2016-2020 роках, галузь поводження з побутовими відходами Львівщини планується підсилити придбанням ще 15 одиниць техніки для міст Дрогобич, Стебник, Червоноград, Буськ, Жидачів, Миколаїв, Перемишляни, Рудки, Хирів, Яворів, Новояворівськ, Борислав, Сокаль, села Шегині, та смт Красне Буського району на загальну суму 21 мільйон 605 тисяч гривень.

Нагадаємо, у минулому році на кошти фонду охорони довкілля сміттєвози придбали для міст Добромиль, Турка, Великі Мости, Радехів, Новий Розділ, Броди, Старий Самбір. 

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.