Новини

Політика

львівські маршрутки

львівські маршрутки

АТП Садового обслуговуватиме 26 нових маршрутів

П'ятниця, 30 червня 2017, 14:19

Це рішення Львівська міськрада прийняла через завершення терміну дії угод із перевізниками Львова та неможливістю провести новий конкурс.

Про це повідомила прес-служба Львівської міської ради.

Сьогодні виконавчий комітет Львівської міської ради для безперебійного перевезення пасажирів зобов'язав Львівське комунальне автотранспортне підприємство №1 з 1 липня 2017 року забезпечити перевезення пасажирів на 26 маршрутах.

Йдеться про маршрутки № 1А, 2А, ЗА, 4А, 5А, 6А, 9, 10, 16, 20, 28, 29, 32, 37, 45, 46, 17, 24, ЗО, 34, 39, 13, 18, 22, 41, 43.

За словами в.о. начальника управління транспорту міськради Олега Партики, АТП №1 обслуговуватиме ці маршрути до моменту укладення договорів з переможцями конкурсу з визначення автомобільного перевізника на них.

"Згідно прийнятого рішення АТП-1 має забезпечити роботу транспорту на вище вказаних маршрутах, а саме має право укладати договори з іншими перевізниками. Відповідно усі маршрути які працюють у Львові, продовжують працювати, усі маршрутки, які їздять сьогодні, завтра також їздитимуть на маршрутах", – заявив Олег Партика.

Нагадаємо, 31 березня закінчився термін дії угод із перевізниками Львова, а новий конкурс міськрада так і не провела через заборону суду. Конкурс із визначення автомобільного перевізника на 46 міських автобусних маршрутів загального користування міськрада оголосила ще на початку січня.

Втім у березні суд заборонив проводити у Львові конкурс через скаргу дніпровської фірми "Матеріал-Сервіс", яка вважала, що сам конкурс відбувається із порушеннями.

Також у березні звільнився начальник управління транспорту Львівської міськради Віктор Щир.

Востаннє Львів опинявся у транспортному колапсі у листопадіа також у січні.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.