Новини

Галицький П'ємонт
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

Олег Синютка

П'ятниця, 30 червня 2017, 14:55

Синютка обіцяє сміттєпереробний завод у 2019 році

Олег Синютка

Також до середини липня планують очистити усі перенакопичені сміттєві майданчики Львова.

Про це повідомила прес-служба Львівської ОДА.

Як заявив сьогодні під час брифінгу голова Львівської ОДА Олег Синютка, облдержадміністрація напрацювала основні етапи вирішення проблеми із вивезенням сміття з міста.

Наразі їх планують запропонувати компаніям, які займатимуться очищенням Львова від сміття.

"За нашими розрахунками, до середини липня ми очистимо Львів від ТПВ. Упродовж наступних трьох місяців ми повинні зменшити кількість відходів, які вивозять на територію Львівщини і перейти до системної безперебійної організації вивозу ТПВ", – наголосив Олег Синютка.

За його словами для контролю ситуації із вивезенням сміття, встановлять чіткий облік через вагові комплекси.

"У 2018 році ми повинні перейти до системної переробки і утилізації ТПВ, в тому числі ми прогнозуємо, що ми перейдемо до утилізації способом виготовлення альтернативного палива", – зазначив Олег Синютка.

Також він додав, що у 2019 році на Львівщині має розпочатися будівництво сміттєпереробного комплексу. Зараз до 15 липня тривають громадські обговорення щодо розміщення комплексів із утилізації ТПВ на території Львівщини.

Нагадаємо, вчора депутати Львіської міськради передали Львівській ОДА повноваження щодо поводження з ТПВ у Львові, адже ще 22 червня Львівська ОДА звернулася до міської влади про делегування їй функцій по управлінню сміттям у Львові до 2019 року.

У облдержадміністрації повідомили, що зобов’язуються протягом 20 днів очистити сміттєві майданчики Львова від перенакопиченя та ввести у експлуатацію у 2019 році комплекс із переробки сміття.

Також вчора львівські депутати прийняли стратегію поводження зі сміттям та концепцію сортування ТПВ.

Додамо, станом сьогодні у місті залишається перенакопиченим 8465 тонн сміття.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.