Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

пенсіонери

пенсіонери

Наш край

Прес-реліз,   Четвер, 6 липня 2017, 13:00424

"Тисячі львів'ян не отримають субсидію", – "Наш край" вимагає від уряду змін до порядку їх призначення

"Наш край" вимагає від уряду негайно змінити порядок призначення субсидій, інакше мільйони українців, в тому числі тисячі львів’ян, залишаться без державної допомоги.

Про це йдеться у зверненні "Нашого краю" до уряду.

Голова ЛМО "Наш край" Олег Баляш, коментуючи звернення, наголосив, що львів’яни не отримають субсидію через нові норми призначення субсидій та завищені тарифи.

"Завищені тарифи призвели до того, що заборгованість споживачів за компослуги зросла до 29,2 млрд грн. Замість того, щоб переглянути надвисокі тарифи, уряд запровадив нові норми до порядку призначення субсидій, у результаті чого тисячі львів’ян не отримають субсидії та, відповідно, ще більше зросте заборгованість", – сказав Баляш.

Влада, вважає Баляш, де-факто придумала новий спосіб заощадити на українцях.

"Відтепер під час нарахування субсидії враховуватиметься мінімальна заробітна плата, яка підвищилася з січня 2017 року, хоча урядовці обіцяли її не враховувати до 2018 року. Також, у разі наявності заборгованості понад два місяці – субсидія скасовується. Нові умови значно зменшать кількість отримувачів субсидій", – додав він.

У зверненні партія "Наш край" вимагає негайно переглянути надвисокі тарифи та внести зміни у порядок призначення субсидій. Зокрема, повернути попередню норму щодо врахування доходів за минулий рік під час розрахунку суми субсидії.

Як відомо, постановою №300 від 26.04.2017 "Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів" передбачено: враховувати доходи для призначення субсидії не за попередній календарний рік, а за 4 квартали перед зверненням. Також, у разі наявності в їхнього отримувача простроченої понад два місяці заборгованості з оплати комунальних послуг, субсидія на новий період не призначається.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Коментарі читачів:
Додаткова інформація: