Новини

Політика

львівське сміття

львівське сміття

Самопоміч вимагає ділити сміттєві гроші на сесії Львівської облради

Середа, 12 липня 2017, 15:17

Депутати Львівської облради від "Самопомочі" вважають, що розподіл коштів на львівське сміття повинна затверджувати сесія обласної ради, а не профільна комісія.

Про це сьогодні на прес-конференції заявив заступник голови фракції "Самопоміч" у Львівській обласній раді Роман Кізима.

Депутати фракції "Самопоміч" у Львівській облраді вважають, що в проекті рішення "Про затвердження Програми заходів для налагодження системи поводження з твердими побутовими відходами", запропонованому Львівською ОДА, розподіл коштів повинен погоджуватися сесією, а не профільною комісією, що дасть змогу зменшити корупційні ризики.

"У документі цього проектного рішення зазначено, що кінцевий пооб'єктний розподіл коштів буде погоджуватися профільною комісією, а не сесією, що в свою чергу є порушенням Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" бюджетного кодексу та інших нормативних-правових актів", – додав Роман Кізима.

У документі визначено суму в 600 млн грн та вказано порядок використання коштів Програми.

Нагадаємо, 23 червня Андрій Садовий погодився передати Олегу Синютці контроль над вивозом львівського сміття. Відтак, Львівська міськрада виділила сьогодні облдержадміністрації 25 мільйонів на вивіз сміття.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.