Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

Гройсман і Синютка

Гройсман і Синютка

Середа, 12 липня 2017, 17:48389

Гройсман виділив 50 мільйонів гривень Синютці на утилізацію сміття

Кабмін виділив обіцяні місяць тому гроші для облдержадміністрації.

Про це повідомила прес-служба Кабінету міністрів України.

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час засідання Уряду нагадав, що проблема сміття не один раз обговорювалася на загальнодержавному рівні, і Уряд не раз пропонував різні рішення. Втім питання, що є у виключній компетенції міської влади Львова і на розв’язання якого у міської влади є всі ресурси за рахунок децентралізації, так і не було врегульоване. 

Кабінет Міністрів України, як і обіцяв, виділив 50 мільйонів гривень Львівській обласній державній адміністрації, яка взяла на себе вирішення  питання утилізації сміття у місті Львів.

"Ми виділяємо обласній державній адміністрації, як і було обіцяно, 50 млн грн. Я обіцяв, говорив львів'янам, що ми вас не залишимо, – наголосив Володимир Гройсман. –  Там, де потрібно, щоб держава допомогла, ми завжди допоможемо.

Думаю, що і ці кошти,і безпосереднє втручання Львівської облдержадміністрації у вирішення питання дасть можливість навести у місті Львів порядок. Я би дуже хотів, щоби львів'яни ходили по чистих вулицях, а всі сміттєві контейнери і майданчики були вичищені»

Нагадаємо уряд у червні був готовим розглянути рішення про виділення з держбюджету 50 мільйонів гривень Львову для облаштування сміттєвого полігону.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Коментарі читачів:
Додаткова інформація: