Новини

Соціум

Садовий пошкодував приміщення для профілактики наркоманії

Садовий пошкодував приміщення для профілактики наркоманії

portal.lviv.ua

Садовий пошкодував приміщення для профілактики наркоманії

Середа, 18 квітня 2012, 16:09

У відповідь на лист-прохання наркологів виділити їм кілька приміщень для проведення профілактичних роботі наркоманії серед школярів з міської ради відповіли категоричною відмовою. Про це повідомила головний лікар Львівського обласного державного клінічного наркологічного диспансеру Мирослава Кабанчик на громадських слуханнях «Обговорення проекту Національної стратегії щодо наркотиків (на період до 2020 року)».

«Ми звернулися із листом до Львівської міської ради з проханням виділити нам кілька кабінетів для проведення профілактичної роботи із школярами у Палаці «Галичина». Адже у школі не завжди є приміщення, а відвідини профілактики у наркологічному диспансері є не комфортними для самих дітей. Відповіді ми чекали довго. Нарешті ж отримали цинічну відписку: «Усі кабінети Палацу «Галичина» зайняті гуртками та інвентарем. Розраховуємо на подальшу плідну співпрацю», - розповіла Мирослава Кабанчик. За словами лікаря така відповідь обурила наркологів.

Сьогодні в Україні регулярно вживають наркотики 5 мільйонів осіб, 20% від загальної цифри – школярі. Згідно із дослідженнями найбільш уразливим для залучення до вживання наркотиків є підлітковий вік, тобто 13—15 років. Тим часом досвід європейських країн свідчить про те, що дієвим шляхом боротьби із наркоманією є ефективна профілактика.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.