Новини

Політика

Президент України

Президент України

Порошенко вгамував пристрасті львівських флешмоберів щодо сухопутної академії

П'ятниця, 14 липня 2017, 19:55

Президент спростував реформування, трансформації, реформування чи перенесення Національної академії Сухопутних військ ім. Петра Сагайдачного.

Сьогодні під час робочого візиту на Львівщину Президент України запевнив, що Національну академію Сухопутних військ ім. гетьмана Петра Сагайдачного не реорганізовуватимуть. Про це повідомила прес-служба Президента України.

"Жодного курсанта, жодного викладача, жодного військового, жодних учбових механізмів ніхто не забере з академії. І не дозволю це зробити разом з Міністром. Нам потрібно більше танкістів. І де, як не у Львові, виховувати не тільки фахівців, але й патріотів?", – заявив Глава держави під час відвідання Львівського бронетанкового заводу.

Президент підкреслив, що академія є не лише гордістю міста Львова, а й гордістю області, країни, адже готує кращих фахівців військової справи.

"І в планах не було, не дозволив би це робити, будь-які нападки на львівську академію. Моя позиція, як позиція Верховного Головнокомандувача незмінна – Національна академія Сухопутних військ імені Гетьмана Сагайдачного була, є і буде", – додав Петро Порошенко, зауваживши, що заяви про її перенесення не відповідають дійсності.

"Для мене це надзвичайно важливо. Восьмеро випускників академії стали Героями України. На сьогоднішній день це кожен шостий з героїв, які отримали це високе звання в бою за останні три роки", – констатував Порошенко.

Зазначимо, у середині червня стало відомо, що в уряді обговорювали створення у Харкові інституту танкових військ, куди планували перенести зі Львова факультет з підготовки курсантів-танкістів Національної академії сухопутних військ ім. гетьмана Петра Сагайдачного. Згодом екс-міністр оборони Анатолій Гриценко спростовував цю інформацію. Однак згодом у Львові провели онлайн-флешмоб проти її реорганізації та онлайн-петиції на офіційному сайті Президента.

 

 

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.