Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

«Батьківщина»

«Батьківщина»

Прес-реліз,   Понеділок, 17 липня 2017, 10:51460

Фракція «Батьківщина» підтримала соціально важливі законопроекти

Фракція «Батьківщина» у Верховній Раді підтримала ряд змін до держбюджету.

«Батьківщина» проголосувала за зміни до державного бюджету, адже їй вдалося домогтися низки важливих соціальних змін до основного фінансового документу країни.

Зокрема, фракції вдалося через зміни до держбюджету на 2017 рік добитися змін у фінансуванні провідних медичних закладів України, зокрема клінік ім. Шалімова та ім. Амосова, які є відомими в усьому світі, а також внести до держбюджету рядок про фінансування за кордоном онкохворих, зокрема дітей, хворих на рак, які очікують на термінову операцію.

Окрім того, завдяки змінами, на яких наполягла «Батьківщина», виділені кошти на створення музею Небесної Сотні. Також зусиллями депутатів фракції «Батьківщина» вдалося збільшити фінансування освітньої галузі та збільшити обсяг житлово-комунальних субсидій на 14 млрд грн.

Сьогодні, коли в людей взагалі нема грошей, питання субсидій для більшості українських сімей є важливим. І фракція не може пройти повз цю потребу наших громадян. «Батьківщина» підтримала в першому читанні пенсійну реформу, щоб уже в листопаді, після ухвалення її в другому читанні, люди змогли отримувати збільшені пенсії, соцвиплати, а також, щоб зросли пенсії військовослужбовцям.

Без цього голосування уряд Гройсмана відмовлявся виконувати норми двох Законів України, а саме «Про індексацію грошових доходів населення» та «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування», і підвищувати пенсії.

Як зазначив народний депутат від «Батьківщини» Вадим Івченко, до другого читання потрібно доопрацювати цей законопроект, аби пенсійна реформа не перетворилась в просту оптимізацію пенсійних виплат і запевнив, що «Батьківщина» буде пропонувати правки до другого читання з такими основними вимогами:

- відтермінувати запровадження збільшення до 35 років страхового стажу, необхідного для отримання мінімальної пенсії;

- запровадження індексації пенсії при перевищенню індексу інфляції в 1% (зараз - 3%);

- зберегти коефіцієнт 1,35 для одного року стажу для обчислення розміру пенсії.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Коментарі читачів:
Додаткова інформація: