Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

Іван Крулько

Іван Крулько

tv-ua.112.ua

Прес-реліз,   Понеділок, 24 липня 2017, 14:23

Перевірка декларацій має відбуватись автоматично, – нардеп Іван Крулько

Повна перевірка НАЗК декларації чиновника, який підпадає під електронне декларування, має відбуватись в автоматичному, а не ручному режимі і не за чиїмось дзвінком.

На цьому наголосив народний депутат від "Батьківщини" Іван Крулько під час ефіру на каналі "112 Україна".

"Те, що відбувається зараз, це повна профанація, а ніяке не електронне декларування", – переконаний він.

Парламентар розповів про своє бачення процесу електронного декларування.

"Який сенс електронного декларування? У тому, що всі ми подали декларації, вони зайшли у базу, яка має зв’язок з усіма реєстрами, і там автоматично відбулась їх перевірка без втручання людини. І якщо в декларації є якісь нестиковки чи проблеми, людину перевіряють далі. Сьогодні ж здаємо електронні декларації, вони стать у публічному доступі, а потім НАЗК бере мало не голубину пошту, кожному голубу за лапку прив’язує листи і відправляє їх в усі реєстри, звідки отримує, чи не отримує відповіді", – пояснив Крулько.

Також, на його думку, органи, що мають займатись подоланням корупції, повинні працювати за відповідними законами з протидії корупції та роботи національного антикорупційного агентства, а не тому, що їх хтось попросив когось перевірити.

"У нас є закон з протидії корупції, за ним і дійте! Там ніде не написано, що НАЗК має реагувати, коли хтось звертається, як це відбувається зараз. Бо останнім часом органи з протидії корупції виглядають, як хлопчики чи дівчатка «за викликом", – критично резюмував Іван Крулько.

 

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.