Новини

Політика

Олег Синютка

Олег Синютка

Синютка розповів, що робитиме зі львівським сміттям наступні 3 місяці

Понеділок, 24 липня 2017, 15:55

Протягом наступних 3 місяців у Львові відновлять сортування сміття, розпочнуть рекультивацію полігонів області та запустять сміттєспалювану установку.

Про це сьогодні повідомив голова Львівської ОДА Олег Синютка, передає кореспондент Варіантів.

Оскільки переповнені майданчики у Львові вже очистили, упродовж наступних трьох місяців Львівська ОДА переходить до другого етапу роботи з твердими побутовими відходами у місті.

Відтак першочергове завдання для обласно влади – налагодження системного вивозу сміття й укладання довготермінові угоди як ізз полігонами Львівщини та із іншими областями.

"На жаль, ми зустрілись із протистояннями мешканців та громадських активістів, як це було у Стрию, Миколаєві. Станом на сьогодні ми маємо відмову кількох міст, зокрема Белз, Рава-Руська і Броди, які до сих пір не приймають сміття зі Львова. Особливо хочу відзначити, що міська рада у Белзі прийняла рішення про прийом ТПВ, однак громадські активісти і мешканці висловили свій протест із такою ухвалою сесії міської ради", – зауважив Олег Синютка.

За його словами, з 1 серпня Львівська ОДА відновлює сортування сміття на ПЕТ-пляшку, папір та скло.

"Це не вийде здійснити одномоментно, але перевізники готові повернути контейнери для роздільного збору та вивозити не в загальну купу, а як вторсировину для переробки. Також упродовж трьох місяців ми приступимо до рекультивації полігонів Львівщини, використовуючи ті 50 млн грн, які виділив Уряд на впорядкування та приведення цих полігонів до відповідних екологічних норм", – додав Олег Синютка.

Також він наголосив, що до жовтня на Львівщині запустять установку зі спалювання сміття.

Нагадаємо, Синютка також сьогодні зяавив, що Львівській ОДА потрібно вдвічі менше коштів на вивіз сміття зі Львова, ніж міській раді.

А у відтягуванні Львівської міської ради передачі "Львівспецкомунтрансу" він вбачає саботаж.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.