Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

аеропорт Львів

аеропорт Львів

Четвер, 27 липня 2017, 15:13

Аеропорт Львів надає МАУ 80% знижки на додаткові рейси

Аеропорт Львова оприлюднив знижки, які отримує авіакомпанія "Міжнародні авіалінії України" при польотах на львівських маршрутах.

Ці дані оприлюднила директор ДП "Міжнародний аеропорт "Львів" імені Данила Галицького" Тетяна Романовська на своїй сторінці у Фейсбуці.

Зокрема, МАУ з липня 2016 року по червень 2017 року отримує від аеропорту Львава на основі власних звернень знижки на виконання регулярних рейсів на 80% за кожний додатковий рейс, який перевищує встановлену місячну норму в 60 рейсів узимку та 80 рейсів влітку.

Згідно з даними львівського аеропорту за цей період, МАУ у місяць виконує в середньому 90-100 рейсів зимою та до 130-140 рейсів у літні місяці.

Також, за словами Тетяни Романовської, що стосується наземного обслуговування повітряних суден, то у договорі, підписаному між аеропортом та МАУ є пункт, який передбачає, що при виконанні 30 і більше рейсів протягом одного місяця авіакомпанія отримує знижку 70% на всі рейси.

Нагадаємо, вчора український авіаперевізник "Міжнародні авіалінії України" подав позови проти Міністерства інфраструктури України з вимогою скасувати контракт Ryanair з аеропортом Львова, оргументуючи це рішення значними вратми для компанії.

Як повідомлялося, Ryanair 10 липня, оголосив про скасування запланованого виходу на ринок України після того, аеропорт "Бориспіль" порушив угоду, досягнуту в березні цього року в Мінінфраструктури з посадовими особами аеропорту та його нинішнім генеральним директором Павлом Рябікіним.

Однак пізніше, міжнародний аеропорт "Львів" під час переговорів з цією авіакомпанією уклав контракт, відхиливши кілька її вимог.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Коментарі читачів:
Додаткова інформація: