Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

ЦНАП

П'ятниця, 4 серпня 2017, 16:00

Перепустки на в'їзд у центр Львова тепер видаватимуть ЦНАПи

ЦНАП

Відтепер для отримання перепустки для в’їзду на територію центральної частини міста потрібно звертатися до ЦНАПу.

Про це повідомила прес-служба Львівської міської ради.

З 1 серпня 2017 року змінився порядок отримання перепустки для в’їзду на територію пішохідної зони центральної частини Львова. Зокрема, тепер для отримання перепусток мешканцям із заявою та переліком документів необхідно звернутися до Центру надання адміністративних послуг Львова.

Як наголосили у міськраді, до категорії «В» входять мешканці, які проживають та зареєстровані на території пішохідної зони, а також власники житлових приміщень, які знаходяться на території пішохідної зони, їх подружжя, які мають власне авто, при наявності свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу на цей автомобіль та посвідчення водія.

До мешканців пішохідної зони прирівнюються також гості готелів, які тимчасово проживають у пішохідній зоні.

Категорія «Г» призначена для надання послуг та завантаження товарів, продуктів, тари. Для авто, які входять до категорії «Г», заїзд у центр міста є платним, на відміну від категорії «В», – 295 грн в місяць.

Зазначимо, порядок в'їзду у пішохідну зону центральної частини Львова змінили1 серпня 2016 року. Відтоді старі перепустки синього кольору замінили на нові – червоного, жовтого та зеленого кольорів, залежно від категорії транспорту.

Втім як повідомляли Варіанти раніше, у Львові масово підробляютьперепустки на в'їзд у центр міста.

Відтак із 1 вересня у Львові змінять кольори перепусток: червоні, жовті і зелені ліквідують через численні фальсифікації.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.