Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

ДП "Львіввугілля"

ДП "Львіввугілля"

Понеділок, 7 серпня 2017, 10:24

Червоноградська міськрада вимагає виплатити зарплати шахтарям "Львіввугілля"

Обурені шахтарі, яким ще не виплатили зарплати за червень і липень, готуються до акцій протесту.

Про це повідомляє Кристинопіль.Info.

У четвер, 3 серпня, Червоноградська міська рада звернулася до Президента України, Прем’єр-міністра України та міністра енергетики та вугільної промисловості України щодо напруженої ситуації у шахтарських колективах державного підприємства "Львіввугілля" у зв’язку з нестабільною і невчасною виплатою заробітної плати.

"У шахтарських колективах ДП "Львіввугілля" склалася вкрай напружена ситуація у зв’язку з нестабільною виплатою заробітної плати. Така ситуація протягом двох років тримає колектив ДП "Львіввугілля" у важкій соціальній напрузі, що може призвести до некерованих акцій протесту. Наша стурбованість, як депутатського корпусу м. Червонограда є обґрунтованою, оскільки значну частину мешканців регіону складають шахтарі, праця яких є престижною і потребує гідної оплати та забезпечення соціальних гарантій. Обурення в шахтарських колективах досягло критичної межі. Шахтарські колективи готуються до крайніх акцій протесту”, – йдеться у зверненні.

Щоб стабілізувати роботу вугільних підприємств "Львівугілля" та недопустити акцій протесту, червоноградські депутати просять терміново вирішити питання виплати заборгованої заробітної плати за червень-липень 2017р.

Також депутати звернулися з листом до Львівської обласної ради, Сокальської районної ради з проханням прийняти аналогічне звернення.

Як йдеться на сайті Львівської ОДА, 4 серпня у Міністерстві фінансів погодили виділення 31 млн грн для ДП "Львіввугілля". 

"Усі кошти спрямують на оплату праці, відтак, гроші гірникам виплатять у понеділок, 7 серпня. Таким чином буде погашено 87% заробітної платні за червень 2017 року", – зазначають у ЛОДА.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Коментарі читачів:
Додаткова інформація: