Новини

Політика

Кабмін ввів нову форму водійських посвідчень

Кабмін ввів нову форму водійських посвідчень

ukr.obozrevatel.com

Кабмін ввів нову форму водійських посвідчень

Середа, 18 квітня 2012, 17:37

Кабінет міністрів України змінив форму водійських посвідчень. Відповідну постанову опублікували сьогодні у виданні «Урядовий кур’єр».

Відповідно до постанови (№249 від 28 березня 2012 року про внесення змін в п. 1 і 2 до постанови Кабінету міністрів від 31 січня 1991 року №47), національне та міжнародне посвідчення водія транспортного засобу та документи, необхідні для реєстрації транспортних засобів, видані до набування чинності постанови, є дійсними.

Крім того, згідно з постановою, бланки національного водійського посвідчення виготовляються з полімерного матеріалу формату ІД-1 згідностандарту ISO / IEC 7810:2008 «Карти ідентифікаційні. Фізичні характеристики» (ISO / IEC 7810:2003, IDT) або з паперу розміром 54х 86 міліметрів за стандартом і після заповнення ламінуються.

Бланки тимчасового талона на право керування транспортними засобами виготовляються з паперу розміром 105х75 міліметрів і після заповнення ламінуються.

Міжнародне посвідчення водія являє собою книжку формату А-6 размером 148x105 міліметрів, має обкладинку сірого кольору і складається із сторінок білого кольору, текст яких викладено українською, російською, англійською, іспанською, німецькою, французькою мовами (іншими - у разі необхідності).

У графі «Дійсне до» зазначається строк, що не перевищує трьох років з моменту видачі міжнародного водійського посвідчення, або дата закінчення терміну дії національного посвідчення водія (залежно від того, який термін закінчується раніше).
Міжнародне посвідчення водія може видаватися лише на підставі національного 
посвідчення водія (за бажанням його власника).

Джерело: РБК-Україна

 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.