Новини

Економіка

Підприємці заявили про намір продовжити блокування Грибовицького сміттєзвалища вночі

Підприємці заявили про намір продовжити блокування Грибовицького сміттєзвалища вночі

portal.lviv.ua

Підприємці заявили про намір продовжити блокування Грибовицького сміттєзвалища вночі

Середа, 18 квітня 2012, 17:43

Станом на 18.00 блокада Грибовицького сміттєзвалища триває, а підприємці заявляють про намір продовжувати протестну акцію безстроково.

Про це «Варіанти» повідомив голова ЛМО ГО «Наступ» Андрій Костишин.

Костишин розповів, що підприємці, котрі зустрічалися з головою Львівської ОДА Михайлом Костюком, залишилися не вдоволеними відповідями представника влади.

«Вони не почули жодної конкретики, це було «замилювання очей». Все, що нам запропонували, так це тимчасово незначну кількість місць на інших ринках Львова. А щодо можливості відкриття нового ринку, то не назвали жодних конкретних термінів», - розповів Костишин.

Підприємці очікують приїзду до Грибовичів міського голови Львова Андрія Садового.

Загалом в акції приймає участь до 40 осіб.  «Частина з них зараз відправилися до дому за теплими речами, адже будуть чергувати вночі. Можливо, ми встановимо намет», - розповів Костишин.

Біля пікету чергує міліцейська патрульна машина, а також представники райвідділу міліції.

Станом на 15.00 біля в'їзду на Грибовицьке сміттєзвалище утворилася черга зі сміттєвозів, які не можуть потрапити на територію звалища і розвантажитися через блокаду, організовану підприємцями.

Міський голова Львова Андрій Садовий, коментуючи ситуацію із підприємцями з площі Липневої, заявив, що влада Львова готова «розглядати можливість відкриття ще одного ринку з продажу сільськогосподарської продукції". Садовий вважає, що тиск, який чинять підприємці, - це не метод вирішення проблеми.

Сьогодні о 06.00 підприємці з Малехова та Грибовичів заблокували дорогу на Грибовицьке сміттєзвалище на знак протесту проти демонтажу на площі Липневій у Львові ринку, на якому вони працюють.

5 квітня працівники спецпідрозділу «Беркут» демонтували торгівельний майданчик на пл. Липневій у Львові.

У лютому 2012 року в міській раді повідомили про те, що стихійний ринок на вулиці Липневій збираються демонтувати.

У 2009 році, для того, щоб ліквідувати стихійну торгівлю сільськогосподарською продукцією на вулицях Городоцькій, А. Горської, Ю. Федьковича, М.Сар'яна, Героїв УПА, Львівська міська рада прийняла рішення, яким дозволено встановити тимчасові торгівельні ряди на пл. Липневій.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.