Новини

PR

Громадськість Розділля просить Левка Лук’яненка відмовитися від підтримки «тушки» Батенко

Громадськість Розділля просить Левка Лук’яненка відмовитися від підтримки «тушки» Батенко

zolochiv.net

Громадськість Розділля просить Левка Лук’яненка відмовитися від підтримки «тушки» Батенко

П'ятниця, 31 серпня 2012, 14:14

Представники громадськості Нового Роздолу звернулися з відкритим листом до Героя України, голови УРП «Собор» Левка Лук’яненка з проханням відмовити  у підтримці кандидату в народні депутати у 123, Перемишлянському в.о. Тарасові Батенко.

 

 Лист надруковано у газеті «Розділля» № 33 за 31 серпня.  

Подаємо його повнотекстово: 

Лист небайдужих до Героя України Левка Лук’яненка

"Шановний Левку Григоровичу!

Знову наступив дуже хвилюючий час, знову наша Україна сподівається на вірних синів і дочок. Неза­лежність ось-ось і стане бранкою у політичних пе­реділах влади.

Глибоко і щиро, з пова­гою і розумінням згадуємо Ваші заслуги в справі здо­буття волі для рідної землі. Цінуємо Вашу жер­товну працю, що спрямо­вана на розбудову держав­ності України та самовід­даність державним прин­ципам. Але попри повагу та пієтет до Вашої вида­тної особистості, зму­шені звернутися до Вас із щирим проханням пере­глянути свою позицію стосовно підтримки одно­го з кандидатів у депута­ти Верховної Ради Украї­ни.

Дивлячись на зобра­ження біг-бордів, де Ви по­руч з ним, хочеться дума­ти, що це -  два однодумці. А чи це так?

Чи достойна ця людина такої високої до­віри? Відомо, що даний ка­ндидат очолює підприєм­ство, яке знаходиться під опікою одного з найбагатших українських олігар­хів. Напевно, саме його мав на увазі депутат Верхов­ної Ради України, радник Юлії Тимошенко, Міністр палива та енергетики в опозиційному уряді Олесь Гудима, коли у своєму ви­ступі перед виборцями мовив, що на агітаційному плакаті поруч із Вами, ша­новний Левку Григоровичу, мав би позувати саме цей пан  - мільярдер, який хоче мати у Верховній Раді «свого» кандидата.

Та ди­влячись, що цей олігарх ні­коли не виказував свого українського патріотизму, а відзначався лояльніс­тю до чинної влади, то легко припустити, що цей кандидат, потискаючи Вам руку, стає реальним претендентом в «тушки».

Впевнені, що такий шлях оберуть більшість кандидатів-самовисуванців. А яку вже позицію вони займуть у новообраній Верховній Раді, можна лише здогадуватися.

Їхні попередники здали Крим, а тепер ще й українську мову.

Чомусь думається, що під національними вишиванками не зовсім національна душа. Відрікшись від частини рідної землі, сколотивши рідне слов з російським, вони можуть зрадити і Вас. Адже російський  націоналізм у нашему парламенті, як тепер видно усім, при чинній владі не дрімає і прагне нових реваншів проти незалеж­ної України!

Чи варто пояснювати Вам, шановний Левку Гои­горовичу, що людина, яка протягом останніх років встигла побувати членом кількох політичних пар­тій, невідомо чи має тверді політичні переко­нання?

Чи впевнені Ви, що цей кандидат, як підлег­лий олігарха, не виконува­тиме саме його, а не вві­рені та обіцяні народу за­вдання у Верховній Раді?

Ми переконані, що Ви, маючи гіркий багаторіч­ний досвід попередніх ви­борчих кампаній, коли представники проросійських партійно-олігархі­чних кланів блюзнірським чином купуючи священи­ків, депутатів, сільських голів, звичайних вибор­ців, у такий спосіб про­кладаючи дорогу у депу­татство своїх маріоне­ткових представників, засуджуєте такі дії і на цьогорічних виборах. Адже такі дії руйнують суспільну мораль, підри­вають авторитет цер­кви, довіру до інституту впади, а головне, зазіхають на підвалини держа­вності.

І тому ми сподіваємося і, власне, щиро просимо Вас уважно приглянути­ся до цього кандидата. Бо складається вражен­ня, що він, по суті, праг­не будь-якими засобами не дати можливості бути обраним у виборчо­му окрузі узгодженого кандидата в депутати від Об’єднаної опозиції, до якої входять 8 партій, кандидатуру якої ухвали­ла Ваша соратниця, ув'я­знена Юлія Володимирів­на Тимошенко. Та сама Юлія Тимошенко, яку Ви так самовіддано, не шкодуючи ні сил, ні здоро­в'я підтримували на пре­зидентських виборах.

На жаль, тоді президе­нтом став представник Партії Регіонів В. Януко­вич. Невдовзі Юлію Воло­димирівну, як реального лідера демократичної опозиції, реальну загрозу антиукраїнській владі Партії Регіонів за сфаб­рикованим звинувачен­ням ув'язнили, далі влада - пам’ятаймо, з допомо­гою “тушок" - здала в оренду Росії базу військо­во-морського флоту в Криму, останній цинічний антидержавний акт - ух­валення Верховною Ра­дою (і знову - з допомо­гою «тушок»!) антиук­раїнського закону про мову.

Далі, якщо 28 жовт­ня представники Об'єд­наної опозиції не здобу­дуть більшості у Верхо­вній Раді, чергові плани русифікації України, пере­творення її на периферію Російської імперії...

Соромно і гірко.

Але ще жевріє надія, що Ваша і Ваших соратників, зокрема, і Юлїї Тимошенко, справа державотворення не буде потоптана воро­гами України, які зараз рвуться у Верховну Раду. І всі надії покладаються на народний вибір. Якщо де­путатами у Верховну Раду оберемо кандидатів від Об’єднаної опозиції, а не кандидатів, які викори­стовують як агітприман- ку Ваш авторитет, тоді є шанс порятунку Держа­ви.

Тому ще раз просимо Вас, як вірного соратника Юлії Тимошенко, переглянути свою позицію стосовно підтримки одного з канва датів. Сподіваємось на розуміння ситуації, вива жену думку та мудре рі шення сивочолого у країн ця-патріота.

Іван ВОЙЦЕХІВСЬКИИ, Надія КОЗЛОВСЬКА, Галина БАРВІНОК". 

Нагадаємо, Тарас Батенко є директором державної компанії "Магістральні нафтопроводи « Дружба» ПАТ «Укртранснафта». Акціонером останнього (власником 100% акцій) є державне підприємство НАК «Нафтогаз». Натомість компанія находиться в управлінні структур олігарха Ігоря Коломойського. 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.