Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

терикон на Сокальщині

терикон на Сокальщині

Вівторок, 22 серпня 2017, 11:32

Уряд контролює усі роботи із гасіння терикону на Сокальщині

Наразі завершено більше половини робіт із гасіння палаючого терикону Львівської вугільної компанії поблизу села Сілець.

Про це повідомила прес-служба Кабінету міністрів України.

Як заявив віце-прем’єр-міністр України Володимир Кістіон, більше половини робіт з гасіння найбільшого на Львівщині терикону уже виконано. Також, завдяки правильності складування і формування терикону, унеможливлено нові загоряння породного відвалу.

"На кінець серпня виконано більше половини робіт. Використовують європейські підходи, які сповільнюють тління горючих копалин. Нам вдалося запобігти екологічній катастрофі, яку створювали багато років, порушуючи технологію формування терикону. Належне функціонування терикону – це питання екологічної безпеки регіону та здоров’я тамтешніх мешканців, тому ми в уряді тримаємо це питання на щоденному контролі", – наголосив Володимир Кістіон.

Нагадаємо, закінчити роботи з гасіння терикону планують до кінця вересня.

У лютому цього року уряд виділив майже 12 млн грн для запобігання надзвичайній ситуації через горіння терикону в Сокальському районі. У квітні облдержадміністрація отримала ці кошти та оголосила закупівлю.

А на початку жовтня 2016 уряд заявив, що розслідуватиме ситуацію навколо гасіння териконів на Львівщині та застосує санкції щодо посадовців Львівської вугільної компанії, які призупинили роботи з гасіння пожежі через заборгованість компанії перед Львіввугіллям.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Коментарі читачів:
Додаткова інформація: