Новини

Соціум

школа

школа

П'ятниця, 25 серпня 2017, 15:49537

У Львові на освітній форум зібрались майже 100 директорів шкіл області

У Львові освітяни обговорюватимуть актуальні проблеми у керівництві школою.

Про це повідомила прес-служба Львівської ОДА.

Сьогодні у Львові стартував перший модуль освітнього курсу інновацій в управлінні школою "Академія директорів".

Академію ініціював департамент освіти і науки Львівської ОДА спільно з ГО "Центр соціальних інновацій".

"Упродовж трьох днів, із 25 по 27 серпня, 90 директорів загальноосвітніх шкіл Львівщини обговорюватимуть актуальні проблеми керівництва школою, ділитимуться власним позитивним досвідом. Серед гостей форуму, який сьогодні урочисто відкрили, знані експерти з питань менеджменту, управління персоналом, комунікацій, фандрайзингу та розвитку креативного мислення", йдеться у повідомленні.

Розпочалася "Академія директорів" зустрічами із заступником міністра освіти та науки Павлом Хобзеєм та головою "Центр UA", співініціатором коаліції громадських організацій "Реанімаційний пакет реформ" Олегом Рибачуком.

"Важливо, щоб кожен директор школи мав усвідомлення своєї надважливої ролі в перетворенні системи української освіти",  зазначила директорка департаменту освіти і науки Львівської ОДА Любомира Манздзій.

Нагадаємо, цьогоріч на Львівщині закрили 9 малокомплектних шкіл, натомість до 1 вересня в області запрацюють 5 нових шкіл.

Також до початку нового навчального року на Львівщині створили понад 2000 додаткових місць у дитсадки, що є рекордом серед всіх областей України.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.