Новини

Соціум

учасники АТО

учасники АТО

30 дітей львівських бійців АТО відправили на відпочинок до Польщі

Понеділок, 28 серпня 2017, 10:56, Прес-реліз

Ротарі Клуб «Львів» разом із Ротарі Клубом «Краків» організували благодійну акцію для дітей, чиї батьки загинули в зоні АТО.

В нашій країні йде війна. Сьогодні її називають «велика»-«мала», але, на жаль, кожен день гинуть наші захисники і багато дітей стають сиротами. Ці дітки потребують великої допомоги у своєму складному житті.

Ротарі Клуб «Львів» разом із Ротарі Клубом «Краків» організували благодійну акцію із реабілітації та відпочинку дітей, чиї батьки загинули на війні в зоні АТО. З 25 серпня по 4 вересня 2017 року група дітей в складі 30 хлопчиків та дівчат, віком 8-13 років, перебуватимуть в Польщі, де ознайомляться з життям та культурою наших сусідів, відвідають музеї та пам`ятки архітектури м. Кракова і околиць, а також весело проведуть час на березі Балтійського моря в місті Lukecin.

25 серпня група дітей буде відправлена автобусом зі Львівського залізничного вокзалу. В Польщі діти будуть проживати в сім’ях ротарійців Кракова та Ярослава, а також на базі відпочинку Краківської гірничої академії на Балтійському морі.

На період всієї поїздки діти будуть забезпечені всіма необхідними медикаментами, канцелярським приладдями, водою, печивом, засобами особистої гігієни, плащами від дощу.

В поїздці дітей буде супроводжувати група з п'яти осіб в складі представника Ротарі Клубу «Львів», отця-капелана церкви Петра і Павла, лікаря-педіатра, лікаря-психолога та волонтера благодійного центру при церкві Петра і Павла.

Польською стороною організовано харчування та проживання дітей на весь час перебування дітей на території Польщі, різні розважальні акції, а також подарунки для дітей.

З Української сторони фінансову допомогу надали фірми ротарійців, такі як ТОВ «3і» Ігора Павлиша, Благодійний фонд імені Петра Гудзоватого, ТОВ «Хліб Трейд» та ТОВ «Легіон Трейд» Андрія Гудзоватого, ТОВ «Пресмаксимум» Юрія Циндри, ПАТ «Кредобанк». З польської сторони всі фінансові питання вирішив Ротарі Клуб «Краків» та Ротарі Клуб "Ярослав".

Велика подяка ротарійцям Польщі за їх сердечне ставлення до проблем, які виникли в Україні в зв'язку з війною. Ця акція – це той мінімум, який повинні здійснювати і держава, і громадські організації по відношенню до дітей, чиї батьки загинули або були поранені на війні на сході України.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.