Новини

Політика

медикаменти

медикаменти

Регіони не отримали половини закуплених державою необхідних медикаментів, – Баляш

Вівторок, 29 серпня 2017, 14:10, Прес-реліз

Партія "Наш край" вимагає від уряду та МОЗу забезпечити постачання закуплених державою ліків до регіонів та покарати винних у зриві строків. 

Про це йдеться у зверненні партії "Наш край", надісланому сьогодні на адресу КМУ та МОЗу.

Голова Львівської міської організації "Наш край" Олег Баляш повідомив, що станом на сьогодні регіони не отримали половини закуплених державою необхідних медикаментів.

"З 94% закуплених державою через міжнародні організації ліків лише 75% доставлено на склади держпідприємств і тільки 50% медикаментів надійшло у регіони. "Наш край" вимагає від уряду та МОЗу негайно забезпечити постачання ліків у регіони, та покарати винних у зриві строків", – наголосив Олег Баляш.

Баляш додав, що окрім затримок з постачанням ліків у регіони, в аптеках наявні не всі медикаменти, передбачені програмою "Доступні ліки".

"Продовжують надходити скарги на недоліки у роботі програми "Доступні ліки": за півроку уряд так і не спромігся налагодити постачання усіх необхідних ліків до аптек", – підсумував він.

Як відомо, нещодавно МОЗ оприлюднило результати державних закупівель ліків та кількість ліків, які надійшли на держпідприємства та у регіони. Згідно з даними МОЗ, з 94% закуплених державою через міжнародні організації ліків, лише 75% доставлено на склади держпідприємств та лише 50% медикаментів надійшло у регіони. 

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.