Новини

Економіка

Блокада Грибовицького сміттєзвалища триває другу добу

Блокада Грибовицького сміттєзвалища триває другу добу

http://sumno.com.ua

Блокада Грибовицького сміттєзвалища триває другу добу

Четвер, 19 квітня 2012, 09:15

Підприємці Малехова і Грибович другу добу блокують в'їзд сміттєвозів на Грибовицьке сміттєзвалище.

«Ми встановили намет. Ніч пройшла відносно спокійно. Акція триває, підприємці зараз малюють плакати з гаслами акції», - розповів голова ЛМО ГО «Наступ» Андрій Костишин.

Костишин зазначив, що станом на 20.00 вчора біля звалища чергували 7 сміттєвозів. Станом на ранок сьогодні – 3 машини.

«Вчора два сміттєвози спробували прорвати блокаду, але їм це не вдалося зробити», - розповів  він.

«Міський голова Львова Андрій Садовий так і не зустрівся вчора з учасниками акції, як це планувалося. Сьогодні до нас завітав голова Жовківської РДА, він підтримав наші вимоги», - розповів Костишин.

Як повідомлялося, вчора, о 06.00 підприємці з Малехова та Грибовичів заблокували дорогу на Грибовицьке сміттєзвалище на знак протесту проти демонтажу на площі Липневій у Львові ринку, на якому вони працюють.

Учасники акції  зустрілися з головою Львівської ОДА Михайлом Костюком, однак залишилися не вдоволеними відповідями представника влади. Адже їм було запропоновано лише декілька тимчасових місць на інших ринках Львова, а терміни відкриття нового ринку не названі.

Загалом в акції приймає участь до 40 осіб. 

Міський голова Львова Андрій Садовий, коментуючи ситуацію із підприємцями з площі Липневої, заявив, що влада Львова готова «розглядати можливість відкриття ще одного ринку з продажу сільськогосподарської продукції". Садовий вважає, що тиск, який чинять підприємці, це  - не метод вирішення проблеми.

5 квітня працівники спецпідрозділу «Беркут» демонтували торгівельний майданчик на пл. Липневій у Львові.

У лютому 2012 року в міській раді повідомили про те, що стихійний ринок на вулиці Липневій збираються демонтувати.

У 2009 році, для того, щоб ліквідувати стихійну торгівлю сільськогосподарською продукцією на вулицях Городоцькій, А. Горської, Ю. Федьковича, М.Сар'яна, Героїв УПА, Львівська міська рада прийняла рішення, яким дозволено встановити тимчасові торгівельні ряди на пл. Липневій.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.