Новини

Екологія

Водоканал Ходорова продовжує скидати неочищені стічні води у річку Луг

Водоканал Ходорова продовжує скидати неочищені стічні води у річку Луг

ukr.obozrevatel.com

Водоканал Ходорова продовжує скидати неочищені стічні води у річку Луг

Понеділок, 3 вересня 2012, 14:32

ДП «Водоканалу» Ходорова скидає забруднені стічні води у річку Луг басейну Дністра через несправні міські каналізаційні споруди, порушуючи цим Водний Кодекс України.

 

Про це повідомляє прес-служба державного управління охорони навколишнього середовища у Львівській області.

«Незважаючи на умови водокористування, встановлені в дозволі на спецводовикористання, листи Держуправління голові Жидачівської РДА, міському голові Ходорова, директору ДП «Водоканал» Ходорова, а також приписи Державної екологічної інспекції у Львівській області, на даний час не встановлений конкретний термін завершення капітального ремонту каналізаційних очисних споруд Ходорова та відновлення їх ефективної роботи», – зазначено у повідомленні.

Реконструкція очисних споруд розпочата ще 2000 року. До 2012 року на здійснення робіт витрачені 3,5 млн. грн., з них 1,3 млн. грн. – кошти обласного природоохоронного Фонду. З міського бюджету за цей час надійшли 177, 8 тис. грн.

Також 2011 року для завершення робіт з обласного фонду ОНПС були виділені 528 тис. грн. На 2012 рік Ходорівська міська рада подала запит на фінансування з обласного фонду ОНПС на суму 1 млн. 125 тис. грн. (для введення об'єкта в експлуатацію необхідно 800,8 тис. грн., з яких 320,4 тис. грн. передбачено на встановлення огорожі).

Держуправління не продовжило термін дії дозволу на спецводовикористання на 2012 рік через системне його невиконання.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.