Новини

Соціум

Марш Здорової Молоді пройшов на Сихові

Марш Здорової Молоді пройшов на Сихові

Марш Здорової Молоді пройшов на Сихові

Четвер, 19 квітня 2012, 09:31

Автономні націоналісти провели 18 квітня в мікрорайоні Сихів у Львові Марш здорової молоді.

У марші взяли участь понад 100 учасників.

Мета акції - пропагувати здоровий спосіб життя, повністю відмовляючись від шкідливих звичок (вживання алкоголю, наркотиків та куріння). Гасло акції – «Молодь проти!»

«Реакція спостерігачів була різною, але все ж ті, які підтримували нас, переважали. Це підтверджується долученням звичайних перехожих, дорослих і зовсім малих діток до маршу. На зміну щирому здивуванню людей приходила їхня підтримка та підбадьорюючі вигуки. А тим, які називали нашу акцію «бандистською та нацистською» хотілося б сказати, що боротьба молоді проти існуючого політичного ладу не зупиниться на досягнутому. Ми її продовжуватимемо незалежно від обставин», – зазначено у повідомленні.

Під час маршу звучали гасла,: "Здорова молодь – здорове майбутнє!", «Спорт! Здоров"я! Нація!», «Борці за волю – проти алкоголю, борці за Україну – проти нікотину!!!», «Тверезий, білий, гордий!» та «Мир хатам, війна палацам!» .

На закінчення акції колона учасників вишикувалась на площі перед кінотеатром ім. О.Довженка на віче.

«З уст молоді лунала свідома та об'єктивна думка щодо використанням владою народу, яка у наших шкідливих звичках бачить лише власну вигоду, а не суспільну проблему. За словами однієї з активісток «навіть повітря, яким ми дихаємо, є політикою». Тому молодь повинна бути особливо обережною та розважливою, щоб не стати маріонеткою у руках чиновників. На зміну теперішнім високопосадовцям прийдуть інші, але не варто покладатися лише на їхні обіцянки. Покладайся на себе, на свої сили, на свій свідомий вибір!», - повідомляють організатори.

Джерело: opir.info

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.