Новини

Соціум

Львів

Львів

8 вересня: найпопулярніші запити у Google

П'ятниця, 8 вересня 2017, 18:25

Інформація про те, що українці найбільше шукали протягом цього дня.

Сьогодні, 8 вересня, українці найбільше шукали у пошуковику Google інформацію, що вчора на Сонці відбувся другий потужний спалах. Він належить до найвищого класу активності – Х.

Ще 6 вересня у результаті злиття двох найбільших груп сонячних плям стався найпотужніший спалах на Сонці за останні 12 років, який належить до класу X. Явищу надали бал 9,3, що робить його одним з п'яти найпотужніших вибухів на Сонці за всю історію спостережень.

Окрім цього найбільше зацікавила українців новина про те, що Антимонопольний комітет України дозволив компанії "Ашан Рітейл Україна", яка входить до складу французької Auchan Group, придбати дистриб'ютора мережі гіпермаркетів "Караван".

Компанія буде поступово впроваджувати в колишніх магазинах "Караван" свій комерційний проект, а також інші напрямки в рамках своєї нової концепції розвитку.

Мережа магазинів Auchan присутня у 16 країнах світу. Власником Auchan Group є Асоціація сім'ї Мюльє (Франція). Торгова мережа гіпермаркетів Ашан в Україні складається з 11 об'єктів у 5 областях.

Мережа "Караван" була створена у 2003 році бізнесменами Сергієм Хрипковим і Андрієм Гордієнко, які керували однойменною мережею торгово-розважальних центрів у Києві, Харкові та Дніпрі. 

У 2013 році частку в керуючій компанії викупив власник DCH Group Олександр Ярославський. А у 2016 році бізнесмен став одноосібним власником мережі ТРЦ, викупивши у фондів прямих інвестицій належні їм частки.

Ці запити набрали понад 2 тисячі українців.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.