Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Президент

Янукович проконтролює пошук останків короля Данила Галицького у Польщі

Янукович проконтролює пошук останків короля Данила Галицького у Польщі

history.vn.ua

Вівторок, 4 вересня 2012, 12:12

Янукович проконтролює пошук останків короля Данила Галицького у Польщі

Президент Віктор Янукович узяв під особистий контроль питання організації пошуку останків короля Данила Галицького в Польщі.

Відповідна домовленість з польською стороною була досягнута в рамках візиту в Україну Президента Республіки Польща Броніслава Коморовського в липні 2012 року, повідомляє прес-служба глави держави. 

Розкопки мають проводитися спільною українсько-польською групою вчених-археологів на території Замкової гори у м.Холм, де розташований Собор Різдва Пресвятої Богородиці.

На виконання відповідних доручень Глави держави з польською стороною продовжується опрацювання організаційних питань, необхідних для початку археологічних досліджень.

До цього процесу, зокрема, залучені Римо-католицька церква Польщі як власник об’єкту, адміністрація м. Холм та польські археологи. Триває вивчення архівних документів.

Як відомо, у 2014 році виповниться 750 років від дня захоронення короля Данила. Українська сторона прагне, щоб відповідні археологічні роботи були завершені до цієї ювілейної дати.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.