Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

патрульна поліція Львова

патрульна поліція Львова

Понеділок, 18 вересня 2017, 11:20

У львівських патрульних побільшало повноважень

Відтепер у патрульній поліції Львова надаватимуть господарські та адміністративні послуги у сфері безпеки руху на дорогах України.

Про це повідомила патрульна поліція Львова.

Від сьогодні відділ безпеки дорожнього руху патрульної поліції Львова надаватиме господарські та адміністративні послуги у сфері безпеки руху на дорогах України. 

Загалом, цей відділ створили у Львові півтора роки тому. За цей час вдалося ліквідувати ямковість на дорогах державного значення, а також у Львові, відновити дорожню розмітку та знаки.

"Тепер їхні (патрульних,  ред.) повноваження розширили. Вони дбатимуть про безпеку перевезення пасажирів, проводячи автотехнічну експертизу. І в подальшому продовжуватимуть займатиматися супроводом охоронюваних осіб, груп дітей та транспорту, який перевозить негабаритний вантаж. Надалі виконуватимуть вже звичну для себе роботу з обстеження шляхової мережі та дбатимуть про безпеку руху",  йдеться у повідомленні.

Патрульні також даватимуть дозволи на участь у дорожньому русі негабаратних та великовагових транспортних засобів, погоджуватимуть маршрути перевезення небезпечного вантажу. Отримати ці дозволи можна буде через територіальні центри надання адміністративних послуг.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.