Новини

Партія регіонів

Писарчук розповів, чому Партія регіонів не підтримує Дубневичів (ВІДЕО)

Писарчук розповів, чому Партія регіонів не підтримує Дубневичів (ВІДЕО)

Писарчук розповів, чому Партія регіонів не підтримує Дубневичів (ВІДЕО)

Середа, 5 вересня 2012, 17:02

На відміну від голови Львівської ОДА Михайла Костюка, Партія регіонів не підтримує кандидатів у нардепи в мажоритарних округах Львівщини братів Ярослава та Богдана Дубневичів.

Про це сьогодні, 5 вересня, на брифінгу заявив голова ЛОО Партії регіонів Петро Писарчук.

Він зауважив, що брати Дубневичі поводять себе нечесно з виборцями, позиціонуючи себе як опозиціонерів, в той час як мають бізнес, побудований на бюджетних коштах.

«Я би підтримав Дубневичів, якби побачив по телебаченню ультрасучасний цех (ті надприбутки і гроші, які фігурують, дозволяють це зробити елементарно), де будуть стояти ультрасучасні станки ХХІ століття, щасливих усміхнених не дядьків-пенсіонерів, а молодих людей, які отримують не три тисячі гривень, а три тисячі доларів. Але коли я бачу зовсім іншу ситуацію, то я вам точно кажу, що Партія регіонів таких підходів не підтримує і ми з ними знаходимось на протилежних сторонах бачення розвитку держави», – наголосив Писарчук.

На думку народного депутата, в Дубневичів немає іншого виходу, окрім як попроситись до лав Партії регіонів, інакше вони змушені будуть віддати бізнес, збудований на бюджетні кошти.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.