Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

ВО "Батьківщина"

ВО "Батьківщина"

Прес-реліз,   Понеділок, 2 жовтня 2017, 16:14

«Батьківщина» наполягатиме на врахуванні своїх поправок до пенсійної реформи

Про це сьогодні повідомив перший заступник керівника фракції Сергій Соболєв на брифінгу в парламенті.

За його словами, частина поправок від «Батьківщини» пройшла через профільний комітет і  була підтримана урядом, зокрема щодо пенсійного страхового стажу.

«Наші розрахунки показали: якби була редакція першого читання, то кількість пенсіонерів, які отримували б пенсію, скоротилась  у 6 разів – це були б лише 2 млн пенсіонерів зі стажем 35 та 30 років відповідно», – пояснив він.

Парламентар повідомив, що всього до пенсійної реформи було внесено понад 2000 поправок, які звели в 500.

На переконання Сергія Соболєва, у разі неврахування поправки про  зарахування до пенсійного страхового стажу проходження служби в армії, народження дитини, на сьогодні питання пенсіонерів у нас вирішилось би дуже просто – їх би просто не існувало.

«Ми змогли добитися внесення поправок за цими статтями, але, на жаль, ми чуємо позицію МВФ, яка протирічить здоровому глузду. Вони вимагають повернутися до зазначених вимог. МВФ також не сприймає пропозицію про персональні пенсійні рахунки, які пропонується запровадити з 2019 року», – сказав політик.

Як зазначив депутат від «Батьківщини», якщо позиція українського уряду синхронна з позицією  Фонду, то пенсійна реформа взагалі не набере голосів у залі парламенту. «Якщо уряд залишиться при своїй позиції, яка вже проголосована в комітеті, тоді шанси є», – наголосив він.

Сергій Соболєв також повідомив, що наразі залишаються непогодженими два питання: щодо коефіцієнту 1 та 1,35 при нарахуванні років пенсії, а також питання зарахування індексації (уряд пропонує 50% від середньої пенсії та 50% від рівня інфляції).

«Обидва питання сьогодні будуть додатково розглядатися на спільній  нараді з урядовцями», – повідомив народний депутат.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.