Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

субсидія

субсидія

ki.ill.in.ua

Понеділок, 23 жовтня 2017, 11:40

Понад 50% населення Львівщини отримує субсидію

Зараз в області житлову субсидію отримують 428 840 сімей.

Про це повідомила прес-служба Львівської ОДА.

Станом на 20 жовтня в області одержують житлову субсидію 428 840 сімей (домогосподарств), що становить 53,6% населення області. В цілому підтримкою житлової субсидії охоплено більше мільйона громадян області (середня кількість членів домогосподарства, яким призначено субсидію складається з 3 осіб).

На сьогодні органи соціального захисту населення перерахували субсидії на опалювальний період 188 114 одержувачам, що становить 44,2% всіх одержувачів в області. 

Окрім того, до органів соціального захисту населення звернулось 131 857 одержувачів житлової субсидії з 140 868 (93,6%), за компенсацією частини невикористаної субсидії за економне споживання електричного та газового індивідуального опалення. Термін подання заяви на компенсацію частини невикористаної субсидії продовжили до 1 листопада 2017 року.

Додамо, що для одержувачів субсидій, які використовують природний газ/електричну енергію для індивідуального опалення, субсидію перераховують на опалювальний період з 16 жовтня по 15 квітня включно.

Для одержувачів, які використовують центральне опалення – з дня прийняття рішення органу місцевого самоврядування дати початку (закінчення)  опалювального періоду.

Нагадаємо, у Львові сьогодні відновили опалювальний сезон.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.