Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

Степан Кубів

Степан Кубів

Четвер, 26 жовтня 2017, 12:44

Кубів вважає, що Львівщина успішно бореться із корупцією

Перший віце-прем'єр-міністр України Степан Кубів сьогодні заявив, що задоволений Львівщиною, яка є "локомотивом міжнародної співпраці".

Про це повідомила прес-служба Львівської ОДА.

Сьогодні під час XVІI Міжнародного економічного форуму Перший віце-прем'єр-міністр України Степан Кубів заявив, що на Львівщині не лише ремонтують дороги та налагоджують роботу митниці, а й успішно борються із корупцією.

"Львівщина – це локомотив міжнародної співпраці. А громада області – це господарники, які завжди залишалися гідними, освіченими та небайдужими людьми. Це та громада, яка вміє і рахувати, і інвестувати, і розуміти, як якісно вести господарство. Пенсійна реформа, закон про освіту, запровадження нових форм підтримки зовнішньоекономічної діяльності та вихід країни на ринок запозичень – все це впевнений рух на шляху до економічного зростання. Львівщина не лише налагодила ефективну роботу митниці та відремонтувала дороги, а й успішно бореться із корупцією", – зазначив Степан Кубів.

Нагадаємо, сьогодні на "Арені Львів" стартував XVІI Міжнародний економічний форум.

Протягом двох днів відомі українські та зарубіжні експерти дискутуватимуть про економічний розвиток, боротьбу із корупцією, підготовку професійних кадрів, альтернативну енергетику, а також ділитимуться власним досвідом.

Із детальною програмою XVІI Міжнародного економічного форуму можна ознайомитись тут.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Коментарі читачів:
Додаткова інформація: