Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

маршрутки

маршрутки

П'ятниця, 27 жовтня 2017, 13:00431

Для компенсації проїзду постраждалим на ЧАЕС міськрада Львова виділила 30 тисяч

Сьогодні виконавчий комітет Львівської міськради затвердив зміни до бюджету Львова на 2017 рік.

Про це повідомила прес-служба Львівської міської ради.

Сьогодні на засіданні виконавчого комітету міськради було затверджено зміни до міського бюджету на 2017 рік.

Зокрема, було вирішено виділити 30 тис грн на компенсацію за пільговий проїзд постраждалим від аварії на Чорнобильській АЕС, а також передбачити 450 тис грн на програму розвитку пластового руху.

"За пропозиціями головних розпорядників коштів, пропонується внести зміни до фінансових витрат управлінь освіти, охорони здоров’я і для Стрийському парку, а саме додаються додаткові кошти", – заявила в.о. директора департаменту фінансової політики міськради Ліна Миколаїв.

За її словами, ще 1,3 млн грн медичної субвенції від держбюджету було спрямовано на лікування хворих на цукровий діабет.

Нагадаємо, львівським перевізникам не виплатили компенсації за пільговиків ще за 2016 рік. Відтак вони подають до суду на Львівську міську раду.

У свою чергу в середині вересня заступник міського голови Львова з питань житлово-комунального господарства Сергій Бабак зазначив, що транспортного колапсу у місті немає. Натомість активісти спеціально говорять про брак автобусів на маршрутах Львова.

Додамо, також у Львові водії маршруток масово звільняються і їдуть на заробітки до Польщі. Через брак водіїв громадський автотранспорт у місті з кінця серпня курсує з перебоями.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Коментарі читачів:
Додаткова інформація: