Новини

Економіка

Абетка харчування

Абетка харчування

Nestlé організувала майстер-клас з приготування корисної їжі для львівських третьокласників

Понеділок, 30 жовтня 2017, 16:50, Прес-реліз

Учні третього класу львівської авторської школи "Тривіта" взяли участь у кулінарному майстер-класі  у кулінарній школі "Боско" в рамках програми "Абетка Харчування".

Захід відбувся 30 жовтня 2017 року у кулінарній школі "Боско" в рамках програми "Абетка Харчування". Школярам розповіли про важливість збалансованого харчування та вони власноруч створили смачні й корисні страви з овочів разом з шеф-кухарем Євгеном Сушко.

Дослідження Бостонського університету встановили, що залучення дітей до підготовки та приготування їжі сприяє ранньому розвитку правильної харчової поведінки. Заохочення дітей до творчості з овочами та фруктами – це чудовий спосіб створити нові корисні страви, привабливі для малечі. Тому компанія Nestlé ініціювала глобальну програму "Nestlé Здорові діти" (Nestlé Healthy Kids), а в Україні це програма для школярів "Абетка Харчування", котра має на меті просування правильного харчування та фізичного розвитку серед дітей шкільного віку. Цей проект передбачає глибокі дослідження, освіту і розробку інноваційних харчових продуктів та послуг зі стилю життя. Nestlé декларує, що до 2030 року прагне  допомогти 50 мільйонам дітей у всьому світі досягти більш здорового способу життя.Мета заходу традиційна для "Абетки Харчування" – підвищення рівня обізнаності дітей щодо правил здорового та раціонального харчування. Темою майстер класу стала – "Здорова їжа, героям на здоров'я". Цей захід дозволив дітям розкрити свої творчі здібності  у приготуванні їжі, а шеф-кухарю допоміг створити нові поживні та смачні рецепти для дитячого меню.

"Кулінарний майстер клас від "Абетки Харчування" – це ідеальна нагода навчити діток  корисних харчових звичок – зазначив директор з комунікацій та зв'язків  з громадськістю компанії Nestlé Україна Володимир Співак – Програма "Абетка харчування" в рамках глобальної ініціативи "Nestlé здорові діти" робить свій внесок в покращення якості життя та сприяння здоровому майбутньому. Вона показує дітям, що створювати "Здорових героїв" з фруктів і овочів та готувати смачну і корисну їжу – це весело".

Активності на кшталт кулінарних майстер-класів в легкій ігровій формі доносять до малюків життєво важливі принципи правильного харчування. Разом з шеф-кухарем діти змогли за власним смаком розробити рецепти здорового харчування. Нові рецепти допоможуть використати отриманий досвід вдома, сприяючи здоровому харчуванню та збалансованій дієті всієї родини. Програма "Абетка Харчування" є частиною зобов'язання із Створення спільних цінностей щодо сприяння раціональному  дитячому харчуванню, здоров'ю та благополуччю. Компанія прагне допомогти 50 мільйонам дітей зробити життя здоровішим до 2030 року.

Довідка

Nestlé – найбільша компанія світу у сфері виробництва продуктів харчування та напоїв, яка представлена у 189 країнах, а 328 тисяч співробітників працюють для досягнення спільної мети Nestlé – покращувати якість життя і сприяти здоровому майбутньому. Nestlé пропонує широкий асортимент продуктів і послуг для родин та домашніх тварин. Має понад 2000 торгових марок: від всесвітньо відомих брендів, таких як NESCAFÉ або Nespresso до лідерів локальних ринків.

Результати компанії обумовлені веденням стратегії раціонального харчування та здорового способу життя. Штаб-квартира Nestlé розташована у швейцарському місті Веве, де понад 150 років тому була заснована компанія. Річний обсяг продажів Nestlé у світі сягнув у 2016 році 89,5 млрд. швейцарських фраків. Крім виробництва продуктів харчування, компанія володіє акціями підприємств парфюмерно-косметичної і фармацевтичної промисловості.   

Nestlé розпочала свою діяльність в Україні у 1994 році з відкриття представництва. З тих пір компанія просуває такі міжнародні бренди, як NESCAFÉ, Nesquik, Nuts, Friskies, KitKat та ін. У 1998 році Nestlé S.A. придбала контрольний пакет акцій ЗАТ "Львівська кондитерська фабрика "Світоч". У травні 2003 року у Києві засновано ТОВ "Нестле Україна". У кінці 2003 року Nestlé S.A. придбала 100 % акцій підприємства "Волиньхолдинг" (ТМ "Торчин"). В 2010 році Nestlé S.A. придбала ТОВ "Техноком", виробника продуктів швидкого приготування під ТМ "Мівіна". У 2012 році у Львові створили Nestlé Business Service (NBS Lviv), що є одним із п'яти сервісних центрів Nestlé у світі та надає послуги з підтримки підрозділів компанії Nestlé на більш ніж 30 ринках Східної та Західної Європи.

Бізнес Nestlé в Україні представлений наступними напрямами: кава та напої, кондитерські вироби, кулінарія (холодні соуси, приправи, супи,  продукти швидкого приготування) дитяче та спеціальне харчування, готові сніданки, корми для домашніх тварин.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.